Notice: Undefined offset: 1 in /home/vsehost/apps/vsehost/vypis_profilu.php on line 75

Všehostitelé

Lípa Bezobal

obchod a kavárna
Kdo jsem
Bezobalový obchod LÍPA.
Čím se zabývám
První bezobalový obchod spojený s kavárnou v České Lípě. Nakoupíte u nás bezobalově základní potraviny jako luštěniny, obiloviny, oříšky, semínka, bio sýry a mléko, veganská mléka, potřeby pro domácnost, stáčenou drogerii. V kavárenské sekci vás pohostíme skvělou kávu a koláčky.
Co budu na festivalu dělat
Poskytovat zázemí venkovní zahrádky a osvícené pohostinství pro vybranné přednášky, či besedy.
Proč by měli lidé přijít na festival / k vám
Pro ty co nás neznají se mohou dozvědět, že recyklace už nestačí.
Kde mě najdete
Škroupovo náměstí 126/12

Zdeňka Bártová

kundalini jóga, cvičení na židlích
Kdo jsem
Jmenuji se Zdeňka Bártová, duchovním jménem Simran Chandra Kaur. Jsem průvodkyní na cestě za změnou, na cestě ke zdraví, radosti, prosperitě. Mimo jiné jsem certifikovanou lektorkou jógy prvního stupně, čtvrtým rokem studuji stupeň druhý – absolvovala jsem Autentické vztahy, Vědomou komunikaci, Mysl a meditaci, Životní cykly. Praktikuji meditativní harmonizační umění Sat Nam Rasayan (Plynutí Duše). Učím se převážně od zahraničních učitelů, mým současným hlavním učitelem je Guru Dev Singh z Mexika, a také od svých studentů. Jsem žena, kterou baví provázet Vás obyčejným životem k neobyčejným zážitkům.
Čím se zabývám
Pomáhám lidem měnit život a mám k tomu úžasné pomocníky. Praktikuji a vyučuji jógu Vědomí, jógu sjednocení Těla, Duše a Mysli - Kundalini jógu podle Yogi Bhajana. Vedu lekce skupinové i individuální. Pomocí konzultací a nalézáním rovnováhy díky Sat Nam Rasayan pomáhám s objevováním řešení pro Vaše problémy.
Co budu na festivalu dělat
Na festivalu povedu lekci Kundalini jógy a Cvičení na židlích. Umožním Vám vyzkoušet si, co dokáže Sat Nam Rasayn. Provedu Vás zpíváním ÓM. Naučím Vás, jak si pomocí Meditace můžete vytvořit Svoji Úžasnou Budoucnost. ** Vše je vhodné v jakémkoliv věku nebo s případným zdravotním omezením. Vítané budou i těhulky.
Proč by měli lidé přijít na festival / k vám
*Proč bychom se měli na Všehosti spolu setkat? Protože není nad vlastní zážitek. *Možná si chcete zacvičit. Možná si chcete odpočinout. Možná se chcete spojit se svým Já, možná s Nekonečnem. Možná chcete být Vším nebo Jedním. Možná chcete prožít energii při společné meditaci. Možná jste zvědaví, co se dá prožít na jedné lekci Kundalini jógy, jógy Vědomí v neděli před obědem v Gaie. *Možná chcete zkusit něco klidnějšího, pomoci sobě, svým blízkým i Zemi.. Pak si můžete přijít pro zážitek zcela jiný... společně budeme 45 minut zpívat ÓM. Nebojte.. je to i pro Vás, kteří si právě říkáte "zpívat neumím". *A možná nechcete dělat nic. Jen ležet, odpočívat. Možná se ale při tom odpočinku budete chtít zbavit něčeho, co Vás trápí. Propustit bolesti na Těle či na Duši. Nastavit Rovnováhu. Tak i tak se na Vás těším v neděli po obědě se Sat Nam Rasayan ve Slůněti. Vezmu Vás do meditativního prostoru, i když nemáte žádné zkušenosti s meditací. Záleží jen na Vás, co si v tu chvíli dovolíte. *Možná máte chuť meditovat a chcete se dozvědět, jak pomocí Meditace zasít semínko své Úžasné Budoucnosti. Tento zážitek Vám nabízím v Natuře. * Možná chcete cvičit a nevydržíte sedět na zemi. Pak přijďte do Kafe LaKy na cvičení na židlích.
Kde mě najdete
Na festivalu mě najdete ve velmi příjemném prostoru Gaia na Jindřicha z Lipé 116 - setkat se tu můžeme dvakrát.. v neděli před obědem-jóga nebo v 15,00 h Óm Chanting. Po obědě se můžeme poznat v rodinném centru Slůně. Na Sat Nam Rasayan se můžete objednat předem, kapacita je omezená. Na Úžasnou budoucnost budeme meditovat v Natuře. Budete-li mít dotazy, domluvit si setkání mimo festival, můžete zavolat na telefon 603 995 423 nebo napište na info@ramadasa.cz . Potkat se můžeme také na fb – Zdeňka Bártová nebo RaMaDaSa.
Vzkaz návštěvníkům
Než půjdete cvičit, prosím, moc nejezte. Něco dobrého k obědu si dejte až po lekci :) Těším se na Vás i po festivalu na skupinových jógových lekcích ve Slůněti nebo v Brništi v Ekocentru či někde jinde. Pojďte si užít VŠEHOST.

Petr Jasanský

veřejné akvárium
Kdo jsem
Petr Jasanský
Čím se zabývám
Provozuji v České Lípě Veřejné akvárium, kde se nachází tři na sebe navazující části: vzdělávací fotoobrazy na téma Nejbohatší ekosystémy planety Země, výtvarná (práce dětíz našich škol a školek) a živá, kde jsou akvária zařízená dle reálné přírody.
Co budu na festivalu dělat
Umožním nahlédnout do tajů podvodních světů a návštěvníky doprovodím vlastním komentářem i v ostaních částech galerie.
Proč by měli lidé přijít na festival / k vám
Návštěvníci se dozví, jak úžasně je svět přírody propojený, a že jsme jeho součástí. Budou mít možnost se dobrovolně zapojit a podpořit naše aktivity v oblasti ochrany přírody.
Kde mě najdete
OD BANCO 1.patro-galerie Veřejné akvárium. nám.Edvarda Beneše 2662, Česká Lípa
Vzkaz návštěvníkům
Těšíme se na všechny milovníky přírody.

Demokratická škola Safira

Svobodná škola, sebeřízené vzdělávání
Kdo jsem
Demokratická škola Safira
Čím se zabývám
Sebeřízené vzdělávání, svobodná škola, unschooling
Co budu na festivalu dělat
Zakladatelky představí nové vzniklou školu a budou k dispozici ohledně otázek týkajících se sebeřízeného vzdělávání, fungování svobodných demokratických škol a unschoolingu. Pro děti bude na místě připraveno tvoření.
Proč by měli lidé přijít na festival / k vám
Pro všechny rodiče, kteří by rádi vzdělávali své děti jinak, než klasickým vzdělávacím systémem a pro všechny děti, které rádi tvoří nebo mají rádi draky... :)
Kde mě najdete
skolasafira.cz https://m.facebook.com/skolasafira/?ref=bookmarks Na festivalu budeme v sobotu 12.10. od 11:30 do 12:30 v Bezobalu :)
Vzkaz návštěvníkům
Těšíme se na vás :)

Ing. Kateřina Vidimská

sebepoznání, zdobení triček
Kdo jsem
Ing. Kateřina Vidimská
Čím se zabývám
Zabývám se osobnostním rozvojem, emoční inteligencí, různými metodami jak zvládnout své emoce a emoční bloky. Dále velmi ráda tvořím s dětmi i s dospělými, např. kreativní zdobení textilu, keramika, korálkování.
Co budu na festivalu dělat
Ráda Vás seznámím s možnostmi sebepoznání s pomocí emoční inteligence a vlastního osobnostního růstu. Povíme si jak můžeme svůj život žít naplno a spokojeně s velkou radostí ze své vlastní tvorby. Vlastní volba x vlastní tvorba x vlastní cesta. Dále Vám a Vašim dětem budu oporou a nápomocí při zdobení triček dle Vaší fantazie.
Proč by měli lidé přijít na festival / k vám
Proto, aby se dozvěděli něco o sobě i druhých. A měli hezký víkend.
Kde mě najdete
Studio Dobrá nálada, Mariánská 540, 470 01 Česká Lípa
Vzkaz návštěvníkům
Těším se na setkání s Vámi.

Lucie Hippmannová

Masáže
Kdo jsem
Lucie Hippmannová
Čím se zabývám
Nechodím do práce, ale do Dobré nálady, kde již působím nějaký pátek, provozuji a neustále se vzdělávám v masážích. V současnosti se zajímám o Čchi kung.
Co budu na festivalu dělat
ukázky masáží
Kde mě najdete
Studio Dobrá nálada, Mariánská 540, Česká Lípa

Šárka Patrná

aromaterapie, aromalékárna
Kdo jsem
Jsem Šárka Patrná, odborný aromaterapeut a členka Asociace českých aromaterapeutů s mezinárodní akreditací IFPA. Kromě individuálních terapií nabízím odborné semináře, workshopy a přednášky. V roubence nedaleko České Lípy mám terapeutickou místnost a kamenný obchod se zbožím zaměřeným na přírodní péči o tělo, doplňky stravy a eko drogerii.
Čím se zabývám
Aromaterapii se věnuji 15 let, nyní již na odborné úrovni. Na institutu aromaterapie jsem obhájila diplomovou práci na téma Aromaterapie a psychosomatické příčiny nemocí. Moje specializace jsou, řekla bych, dvě. Za prvé se zabývám sílou éterických olejů nejen po fyzické stránce, ale též po té duchovní. Každý olej má totiž svou schopnost pomáhat na fyziologické neduhy, ale též působí na naše smysly, nervy a duši. . Za druhé jsem v tomto životě dostala příležitost pečovat od narození o jednoho z největších alergiků a astmatiků v této zemi. Šla jsem na to přírodní cestou (téměř bez antihistaminik, kortikoidů a kortikosteroidů). A protože je léčba velmi úspěšná, šířím osvětu dál.
Co budu na festivalu dělat
Ráda bych na festivalu všem zájemcům ukázala přímo na místě, jak vypadá aromalékárna odborného aromaterapeuta a co vše se dá pomocí aromaterapie řešit.
Kde mě najdete
Odborný aromaterapeut Ing. Šárka Patrná Volfartice 61 471 12 Volfartice +420 777 676 139 sarka.patrna@seznam.cz Členka Asociace českých aromaterapeutů (AČA) s mezinárodní akreditací IFPA www.aromaterapie.cz www.aromaczech.cz

Petr Broniš

muzikoterapie, živá hudebnost
Kdo jsem
Petr Broniš
Čím se zabývám
Průvodce (pedagog), lektor a intuitivní hudebník Petr Broniš se věnuje přirozené hudebnosti a účinkům zvuku přírodních nástrojů. Absolvoval kurz Edukační muzikoterapie na UK v Praze s garancí České muzikoterapeutické asociace a Sekce systemické MT ČPS při LSJEP. Dodává, vyrábí a upravuje přirozeně znějí akustické nástroje. Pořádá prožitkové dílny, semináře a kurzy. Používá vlastní metodu Fyzio-Muziko-Stimulace s prvky prožitkové etno MT. Žije s manželkou v České Lípě. Více informací o mne najdete na https://petrbronis.cz
Co budu na festivalu dělat
Jako člen týmu festivalu života VŠEHOST Česká Lípa, se podílím na uskutečnění společných vizí. Autorsky zhmotňuji hudebně a textově festivalovou píseň, kterou si všichni společně zazpíváme. Prožijeme hudební, hlasové a tvůrčí dílny s prvky muzikoterapie. Zahrajeme se například na prastarý hudební nástroj Citerka.cz a probudíme vlastního hudebního génia. Vyzkoušíme si, jak lze nacvičit tzv. plný jógový dech. Prozkoumáme vlastní hudební cítění a osobně zažijeme tvůrčí proces kruhové pulzace v rytmu bubnů při společném muzicírování.
Proč by měli lidé přijít na festival / k vám
Hudba oslovuje v těle nejstarší podkorová centra v mozku a např. některé tóny uvolňují svalové dysfunkce. Všichni máme svůj jedinečný rytmus, hudební sluch a melodii. A právě proto jen poslouchat hudbu nestačí. Aktivní účastí rozvíjíme emoční inteligenci, tedy vrozené vlastní síly a schopnosti. Tepem srdce, dechem, hlasem a celým svým tělem. Tvoření hudby je podle mne absolutním základem naší podstaty. Bez autentického hudebního projevu je v nás méně přirozené člověčiny. Přesně toho, po čem naše Duše zcela samozřejmě prahne a stále po tom volá. Více najdete na www.bronis.cz
Kde mě najdete
Potkáme se dopoledne na úvodním setkání 12. a 13. října. Určitě U Knihomila. Dále v některém centru v České Lípě. Více se dozvíte z programového letáku. Těšíme se na Vás.
Vzkaz návštěvníkům
Na festivalu VŠEHOST můžete slyšet, cítit, vědomě prožívat a naslouchat sami sobě, druhým a společně násobit mnoho užitečného pro svůj vlastní zdravější ŽIVOT. Přidejte se k nám a staňte se aktivními tvůrci společného prostoru v České Lípě. Je zcela jedno, zda se přijdete jen pobavit, poučit či načerpat sílu a předat své poslání ostatním. Vždy je to přínosné pro všechny a pro nás samotné.

Kamil Fišer

zahradník, lesní zahrady
Kdo jsem
Zahradník uplatňující permakulturní principy ve své práci. Více možno dočíst zde: https://jedlyprales.cz/o-mne/
Čím se zabývám
Zabývám se navrhováním, zakládáním a údržbou lesních zahrad. Tvořím na své zahradě i zahradách klientů. Protože tento nový směr tvorby zahrad a životního prostoru člověka je u nás stále novinkou, cítím potřebu v tomto směru přinášet osvětu. Pokud jsem ve vás vzbudil zvědavost a nevydržíte čekat do mé přednášky, co je lesní zahrada se můžete dočíst zde: www.jedlyprales.cz
Co budu na festivalu dělat
Přednáška o LZ
Proč by měli lidé přijít na festival / k vám
Přemýšlíte o založení jedlé lesní zahrady (LZ)? Nevíte co to je nebo máte jen mlhavý dojem? Tušíte, že to má něco společného s permakulturou, ale úplné jasno v pojmech nemáte? Zajímá vás ekologické a trvale udržitelné hospodaření v menším měřítku bez chemie, třeba na vlastní nebo komunitní zahradě, v sadu který jste zdědili? Víte, že se kvůli životu ve zdravém prostředí nutně nemusíte stěhovat z města? Nevíte odkud začít? Nebo už jste začali a ztrácíte se v tom?

Spolu s organizátory vás zvu na přednášku s úvodem do tématu LZ a jejich zakládání za použití principů permakulturního designu.

Možný výběr z témat prezentace:
  • Osvětlím pojmy LZ, permakultura, permakulturní design vyvrátím běžné mýty a polopravdy.
  • Získáte představu jak vzniká návrh LZ a co to vše obnáší
  • Získáte představu jak probíhá založení LZ
  • Uvidíte vývoj celého ekosystému v časovém odstupu
  • Praktické ukázky z dílny Jedlého Pralesa (JP) – tvorba návrhů LZ, jejich zakládání, porealizační péče i vývoj v čase
Kde mě najdete
Žiji a pracuji ve Skalce u Doks a nově v Oboře (Doksy).

Jindřiška Jindrová - Nadiya

rodinné konstelace, intimita, sexualita
Kdo jsem
Jindřiška Jindrová - Nadiya (rodinné konstelace, intimita, sexualita)
Čím se zabývám
Vedu 14 let rodinné konstelace, ženské a smíšené kruhy. Učím o principech muž & žena včetně sexuality a intimity. Více pak chápete, co se vám děje, získáte jasno a směr. ♥ ♥ ♥ Navštivte www.jindriska-jindrova.cz. a Facebook Nadiyacz.
Co budu na festivalu dělat
Povedu workshop a meditaci.
Proč by měli lidé přijít na festival / k vám
Zajímá vás mužský a ženský princip? Mnohdy stačí „aha, takhle to funguje" a je vše zase v harmonii. :-D Přijďte se pobavit a zjistit více o sobě. Praktickými ukázkami získáte informace i zkušenost.
Kde mě najdete
Akademie Margmaya, Vlčí Důl 70, Česká Lípa. www.jindriska-jindrova.cz.
Vzkaz návštěvníkům
Ráda vám ukáži tajemství polarity mezi mužem a ženou. Zaměřuji se na jakákoliv zdravotní, rodinná či partnerská témata. Pracuji s vnitřním mužem, ženou i dítětem. Můžete mě i kontaktovat na tel.: 721 409 387. Pracuji individuálně, s párem nebo ve skupinách. Sledujte mě na Facebooku Nadiyacz.

Šárka Hrušková

masáže
Kdo jsem
Šárka Hrušková
Čím se zabývám
Již 15 let provozuji masáže "Od srdce k srdci" při kterých používám úžasné esenciální oleje, zelené potraviny. V poslední době se zabývám aktivními meditacemi.
Co budu na festivalu dělat
Praktické ukázky masáží. Taneční meditace.
Proč by měli lidé přijít na festival / k vám
Přijďte zažít a prožít nepoznané.
Kde mě najdete
Masážní a relaxační studio Šárky Hruškové, Hrnčířská 2985, Česká Lípa

Zdeňka Tichá

Bachovy esence
Kdo jsem
Zdeňka Tichá
Čím se zabývám
Na své cestě životem jsem se seznámila s různými terapiemi. Nejvíce mě oslovila Bachova květová terapie pro svou jednoduchost,účinnost a dostupnost. Pracuji také s Aura Somou a mohu nabídnout i ošetření Aromatouch technikou. Aura Soma - barevná terapie, Aromatouch technika - aplikace esenciálních olejů na záda a chodidla klientů. Vybrané esenciální oleje působí na: uvolnění stresu, posílení imunity,redukce zánětlivých procesů a obnovení rovnováhy autonomní nervové soustavy
Co budu na festivalu dělat
Bachovy esence
Kde mě najdete
Klub Přítomnosti, Zámecká 66, Česká Lípa

Veronika Ondo

tvorba šperků, ženský kruh
Kdo jsem
Jsem žena která se stále poznává,a tvoří vědomě svůj život.
Čím se zabývám
Pořádám dílny pro děti i dospělé.
Co budu na festivalu dělat
Dílna, výroba dětské Indiánské čelenky
Kde mě najdete
Česká Lípa Okružní,Fb Šperky podpory
Vzkaz návštěvníkům
Milé děti a dospěláci,zvu vás k jednoduché tvorbě, dětské Indiánské členky z peří.Děti mladší 6let s doprovodem.

Radka Ondrušková

Skutečně zdravá škola, mýdla
Kdo jsem
Radka Ondrušková
Čím se zabývám
Vyrábím přírodní mýdla, pracuji v programu Skutečně zdravá škola a ve spolku LÍP A SPOLU, který podporuje lidi s autismem a jejich rodiny, cvičím jógu a prožívám pestrá dobrodružství života.
Co budu na festivalu dělat
Na festival připravím tvořivou dílnu, kde si budete moci vyrobit vlastní mýdlo z polotovaru, balzám na rty nebo přírodní deodorant. Také představím program Skutečně zdravá škola, který pomáhá školám vzdělávat děti v oblasti jídla, zdraví, ekologie a školním kuchyním vařit chutně a zdravě.
Proč by měli lidé přijít na festival / k vám
Pokud vás zajímá, co vaše jedí ve škole a co můžeme udělat pro zlepšení situace, přijďte si o tom popovídat v neděli 13.10. v 15h do kavárny a knihkupectví Knihomil. Tvořivce a zastánce kosmetických přípravků bez zbytečné "chemie" zvu do dílny na terase obchodu a kavárny Lípa Bezobal v neděli 13.10. v 11.30.
Kde mě najdete
Žiju v Provodíně a spojit se můžeme prostřednictvím telefonu 733 706 09 nebo e-mailu radkaondr@centrum.cz.

Katka Nesvadbová

meditační tanec Loona dance, vědomý dotek
Kdo jsem
Žena, která žije lásku k tanci, miluje ozdravný vědomý dotek, cesty do hlubin života skrze mysl, meditace, zpěv a miluje tuto planetu, matku Zemi.
Čím se zabývám
Ráda naslouchám, inspiruji, motivuji a propojuji při setkáváních v přítomném okamžiku. Ráda se ženami (i jejich dcerami) tančím Loona dance, pořádám večery vědomého doteku, v přítomném bytí kráčím cestami do hlubin hojnosti, všehosti, lidskosti, tvořivosti.
Co budu na festivalu dělat
Setkání s vědomým dotekem je ozdravné, inspirující, vyživující. Můžete poznat přirozenost přítomného okamžiku a barevnost vyjadřování doteku a obohatit jím své vztahy v rodině, partnerství, kdekoliv.
Kde mě najdete
http://katkanesvadbova.cz/http-katkanesvadbova-cz-sila-doteku/ Natura, Moskevská 14/17, Česká Lípa
Vzkaz návštěvníkům
Můžete s námi zažít víkend plný zajímavých setkání, zážitků, poznat inspirující lidi, kteří tvoří srdcem a být aktivní v tvoření života svého i života nás všech, kteří v tomto městě a kraji žijeme.

Filip Bárta Janiš

kundalini jóga, meditace
Kdo jsem
Jsme Filip a Zdeňka. Mimoňáci, kteří by rádi, aby nejen Mimoň přestala být mimo :)
Čím se zabývám
Praktikujeme Kundalini Jógu podle Yogi Bhajana, pomocí Sat Nam Rasayan můžeme harmonizovat tělo, mysl, situace, prostory..., masírujeme. Společně i každý sám pomáháme nastolit rovnováhu, řešit problémy, zbavit se trápení. Dělá nám radost provázet Vás na cestě k neobyčejným zážitkům, k radosti, ke zdraví.
Co budu na festivalu dělat
Na festivalu s námi můžete vyzkoušet meditativní harmonizační techniku Sat Nam Rasayan, zpívat Om nebo si přijít zacvičit na židlích či Kundalini Jógu. V neděli v Natuře budeme učit, jak pomocí meditace začít tvořit svoji úžasnou budoucnost.
Proč by měli lidé přijít na festival / k vám
Není nad vlastní zkušenost :) Přijďte a vyzkoušejte, jak uvolňující je ležet a nechat vše být. Vezmeme Vás do svého meditativního prostoru a umožníme měnit vše, co si dovolíte. Je na Vás, jestli si přijdete "jen" odpočinout nebo se zbavíte nějakého Vašeho problému. Není třeba mít zkušenosti s meditací. Sat Nam Rasayan je vhodné pro všechny, od miminek až po stařečky. Nechcete-li ležet, ale máte chuť zažít kruh, ve kterém se zpívá Óm, dochází ke transformaci, chcete udělat něco pro sebe, pro druhé nebo pro Zemi - zastavte se v neděli v Gaie na Om Chanting. Přijďte, i když si možná myslíte, že neumíte zpívat. Možná chcete vyzkoušet jógu - cvičit, dýchat, relaxovat a nemůžete sedět na zemi - pak je tu pro Vás cvičení v Kafe LaKy. A jaké zážitky přináší Kundalini Jóga? To můžete poznat v Gaie.
Kde mě najdete
Na festivalu se můžeme poznat ve Slůněti, v Gaie, Kafe LaKy nebo v Natuře. Mimo festival se setkáváme na kolektivních jógových lekcích v Ekocentru v Brništi, od 22.října v Gaie a ve Slůněti v České Lípě, v Mimoni. Individuálně si můžete domluvit poradenství, Sat Nam Rasayan nebo lekci jógy podle Vašich potřeb * tel. 603 995 423, info@ramadasa.cz, fb Zdeňka Bártová nebo RaMaDaSa. Těšíme se na Vás. Sat Nam.
Vzkaz návštěvníkům
K setkání s námi nepotřebujete mít žádnou zkušenost předem. Přijďte si pro nové zážitky :) Je jedno jestli jste žena nebo muž, je Vám -náct, -cet nebo -sát. Překážkou není zdravotní ani jiné omezení. Těšíme se na těhulky. Všichni jste srdečně zváni.

Dana Jirkalová

cvičení pro pánevní dno, hudba, tanec
Kdo jsem
Dana Jirkalová Baví mne sdílet zkušenosti zralého věku. Inspiruji se propojením tělo, hlas, emoce a energie. - S přáním pro každého: Být doma ve svém těle.
Čím se zabývám
Vedu zdravotní cvičení pro pánevní dno a bederní svaly, ženské večery se sdílením, cvičením, meditacemi, tancem a zpěvem, s vibracemi hlasu pro vyladění těla a psychiky. Více na www.danajirkalova.cz
Co budu na festivalu dělat
a) Cvičení 3x3 pro pánevní dno - GAIA v sobotu b) Cvičení na židlích - prvky tai-chi - KNIHOMIL v neděli c) Vibrace hlasu pro zdraví těla - DOBRÁ NÁLADA v sobotu
Proč by měli lidé přijít na festival / k vám
Cvičení pro pánevní dno Vítány jsou ženy, dívky, zralé ženy, seniorky. Ženy zdravé, ale také před nebo po operacích. Ochutnávka nabízí celistvé pojetí těla jako celku, vztah k našim emocím a životní energii. Cvičení na židlích Ať už jste v kondici nebo mimo ni, tady se naučíte snadné drobné finty, kterými můžete pomoci sobě anebo blízkému člověku v nepohodě. Cvičit může každý, kdo do Kafe Laky dorazí. Vibrace hlasu pro zdraví těla Objevte, jak působí určité hlásky na oblasti našeho těla.
Kde mě najdete
Během festivalu: GAIA, Jindřicha z Lipé 116 ...sobota 13.30 Knihomil, Jindřicha z Lipé 119/12 ... neděle od 13.30 Studio Dobrá nálada, Mariánská 540/25 ... sobota od 16.30 www.danajirkalova.cz Stružnice 54 tel. 603175305
Vzkaz návštěvníkům
Tělo je náš chrám, náš učitel. Naslouchejme mu a důvěřujme jeho schopnostem a potenciálu. Děkujme mu za vše, co pro nás dělá.

Martin Kadlec

instruktor Zhong Yuan Qigong
Kdo jsem
Jmenuji se Martin Kadlec. Rád inspiruji ostatní.
Čím se zabývám
Jsem instruktorem ČCHI-KUNGu (Zhong Yuan Qigong), členem spolku ZY Qigong ČR a České asociace Čínské Image Medicine. Pořádám pravidelná cvičení, intenzivní cvičení a víkendové kurzy ČCHI-KUNGu. Těším se na vás na ukázkové lekci : )
Co budu na festivalu dělat
Seznámím vás s několik tisíc let starým systémem ČCHI-KUNG, společně si zacvičíme pár jednoduchých cviků a procítíme energii. Poradím, jak se cvičením začít.
Proč by měli lidé přijít na festival / k vám
Hledáte jednoduché cvičení prověřené tisíci lety ? Zajímáte se o zdraví, osobní rozvoj a hledáte vnitřní harmonii ? Chcete se zbavit stresu a mít více energie ? Přijďte na “ochutnávku” čung-jüan ČHI-KUNGu.
Kde mě najdete
Středeční klubová cvičení ZY Qigong v Klubu Přítomnosti v České Lípě. Víkendové kurzy. Kontaktní e-mail: ZY.QIGONG.CL@gmail.com Web: https://www.cchikung-cviceni.cz

Alena Krudewig

šití
Kdo jsem
Alena Krudewig
Čím se zabývám
Šiju a v brzké době chystám otevřít kurzy šití pro Vás nebo Vaše blízké, kde společně vytvoříme nebo oživíme některé ze starších kousků Vašeho šatníku. Budu poradcem začátečníků i průvodcem zkušenějších.
Co budu na festivalu dělat
Přinesu textilní omalovánky ve formě tašek, pytlíčků a ruční šití hraček z filcu a výsledek bude záležet na Vaší fantazii
Proč by měli lidé přijít na festival / k vám
Máte rádi tvořivost a hravost? Přijďte potěšit sebe, své děti a odnesete si originální výrobek :-)
Kde mě najdete
Během festivalu mne najdete v sobotu v KafeLaky. Působím v České Lípě a kontaktovat mne můžete na tel.777599484, mailu alena.krudewig@gmail.com nebo Facebook Lípa šije.
Vzkaz návštěvníkům
Těším se na radost ze společného tvoření

Knihomil

kavárna a knihkupectví
Kdo jsem
Pavel Horáček
Čím se zabývám
Provozuji knihkupectví KNIHOMIL s kavárnou, místo pro posezení, čtení a zakoupení knihy v klidu a pohodě, místo setkávání lidí, kde se dá zapomenout na čas. Chci, aby jsme netrávili tolik času na sociálních sítích. Chci pomáhat hledat lidem smysl života jak osobního, tak pracovního.
Co budu na festivalu dělat
Jsme jedno z míst, kde se bude konat plno akcí.
Proč by měli lidé přijít na festival / k vám
Pohoda, klid, odpočinek, nejen o festivalu, ale i jindy.
Kde mě najdete
Knihkupectví KNIHOMIL Jindřicha z Lipé 119/12 Česká Lípa https://www.facebook.com/KnihomilCeskaLipa/
Vzkaz návštěvníkům
Velmi rádi Vás uvítáme.

Vlasta Bičišťová

dula, gravidjóga
Kdo jsem
Jsem Vlasta Bičišťová, matka tří dětí, jedné kočky a jednoho pejska. Jsem cvičitelka Jógy v denním životě a Gravidjógy. Jsem člověk zabývající se bezmasou stravou, ekologickým zahradnictvím a laskavým přístupem k Zemi.
Čím se zabývám
Během všech těhotenství jsem se seznámila s gravidjógou, která ukazuje maminkám jednu z mnoha cest, jak lépe zvládnout těhotenství a připravit tělo na porod. Nyní už třetím rokem sama vyučuji gravidjógu. Klasickou jógu cvičím 20 let. Letos jsem se stala certifikovanou dulou, tj. ženou, která je oporou během těhotenství, porodu a šestinedělí nejen maminkám ale také tatínkům. Doprovázím maminky do jimi zvolených porodnic. Nepravidelně pořádám spolu se Slůnětem v Č.L. nebo s Koblížkem v NB přípravné přednášky k porodu.Gravidjógu cvičím v Libertinu a v Koblížku.
Co budu na festivalu dělat
Přednáška -, seznámení s dulou a její činnosti a porod trochu jinak
Proč by měli lidé přijít na festival / k vám
Smyslem mé činnosti duly, ať doprovázení k porodu nebo gravidjóga, je pomoci rodičům přivést na svět dětátko v co nejpřijatelnější atmosféře, která přispívá k vytvoření láskyplných vztahů nejen mezi rodiči, ale i s celým světem, do kterého malý človíček vstupuje.
Kde mě najdete
Svou činnost provozuji v Libertinu Česká Lípa, v Rodinném centru Slůně v Č. L., v Koblížku v Novém Boru a individuální schůzky jsou na dohodě obou stran.
Vzkaz návštěvníkům
Těším se na všechny nastávající rodiče, kteří chtějí svým vědomým přístupem přivítat své miminko.

Jitka Novotná

Lektorka Dobré nálady
Kdo jsem
Jitka Novotná
Čím se zabývám
Holistické masáže, regresní terapie, šamanské léčení, Access Bars, Access energetic facelift, Tanec bez hranic
Co budu na festivalu dělat
Přednáška Access Bars Přednáška o produktech Energy a jejich blahodárný vliv na zdraví.
Kde mě najdete
Studio Dobrá nálada, Mariánská 540, Česká Lípa

Drahomíra Jandová

vlnový pohyb
Kdo jsem
Jsem Drahomíra Jandová
Čím se zabývám
zabývám se vším,co mi dělá radost a přináší užitek ostatním.... -jóga,tai chi,turistika,vše co se týká seberozvoje,duchovní tématika,a v poslední době nejvíce učení N.Kudrjaševa "Systém celistvého vlnového pohybu".
Co budu na festivalu dělat
ukázka vlnového pohybu- základem této metody je uvolnit,co je ztuhlé a stagnující a zároveň posílit to,co je ochablé a slabé a tím rozpustit staré vzorce chování.Pomáhá uvést náš systém do harmonie a rovnováhy. Pracujeme s vnitřními pojivovými soustavami-kostmi,klouby a šlachami.Pohyby jsou velmi mírné a jemné,ale dodávají tělu sílu a pružnost. Specifikem systému je,že pracuje s ženským a mužským principem pohybu.
Kde mě najdete
Moskevská 14/17,Česká Lípa 1.p-nad prodejnou Natura

Dana Kalová

kundalini jóga
Kdo jsem
Jmenuji se Dana Kalová
Čím se zabývám
Mám své lekce kundalini jógy v Klubu Přítomnosti v České Lípě.
Pokud si rádi zacvičíte, protáhnete a uvolníte tělo a rádi byste něco víc,ráda bych vás pozvala na ochutnávku kundalini jógy, které se také říká jóga vědomí. Můžete zažít na vlastní tělo a duši, co se změní, pokud zkusíte některé obvyklé i neobvyklé cviky a sestavy cviků, jiné způsoby dýchání. Sami na sobě ucítíte, co udělá 60 minut strávených cvičením s pozorností na sebe a své tělo.
Co budu na festivalu dělat
Se mnou rozproudíte svou energii i zklidníte mysl meditací třeba s mantrou a mnoho dalšího.
Proč by měli lidé přijít na festival / k vám
Oceníte, jak příjemná je relaxace a uvolnění mysli v meditaci.
Kde mě najdete
Pokud chcete vyzkoušet víc než jen ochutnávku kundalini jógy na Festivalu, přijďte ve čtvrtek v 18 hodin do Klubu Přítomnosti v Zámecké ulici nebo mi zavolejte na 605291161.
Vzkaz návštěvníkům
Srdečně zvu začátečníky i pokročilé, ženy i muže, všechny bez rozdílu věku včetně seniorů.

Výpis všehostitelů průběžně aktualizujeme