sobota neděle

workshop pohybové aktivity přednáška jiné
Program konkrétního místa se zobrazí po jeho rozkliknutí.

Společný program

09:00 - 9:30 Náměstí T.G.M.
Zahájení festivalu Všehost života festivalovou písní

17:30 - 18:00
Přesun na párty pro předplatitele, sponzory a hosty
do prostoru kavárny Knihomil
Kde se dnes najíst?

Adra

15:00 - 18:00
Světová škola v Adře
prezentace projektu pro rodiče i učitele
Petr Máška a spol.

Dárkofka

09:00 - 13:30
Tvorba dárečků
prodejna Dárkofky

Gaia

10:00 - 11:00
Aromaterapie
Šárka Patrná
10:00 - 11:00
Individuální práce s automatickou kresbou
v prostoru masérny
Zdeňka Gallusová
11:30 - 12:30
Automatická kresba
Zdeňka Gallusová
13:30 - 14:30
3x3 cvičení pánevního dna
Dana Jirkalová
15:00 - 16:00
Masáž jako dotek přítomnosti
vzájemná masáž rukou
Zdeňka Gallusová
16:30 - 17:30
Kundalini jóga
Dana Kalová
16:30 - 17:30
Individuální práce s automatickou kresbou
v prostoru masérny
Zdeňka Gallusová

Kafe LaKy

10:00 - 11:00
Cvičení na židlích
pro seniory a lidi s menší pohyblivostí
Zdeňka Bártová
11:30 - 12:30
Šijeme zvířátko a malujeme na tašky
tvořivé dílny pro malé i velké
Alena Krudewig
13:30 - 14:30
Šijeme zvířátko a malujeme na tašky
tvořivé dílny pro malé i velké
Alena Krudewig
15:00 - 16:00
Tvořivé dílny pro malé i velké
Renata Bachtíková a spol.
16:30 - 17:30
Tvořivé dílny pro malé i velké
Renata Bachtíková a spol.

Kde se najíst

08:00 - 18:00
Raw Magic - vaříme pro vás
Lenka Garnerová a spol.
09:00 - 12:00
CL-Bio - máme pro vás otevřeno
Libor Kadlec

Klub Přítomnosti

10:00 - 11:00
Kundalini jóga
Dana Kalová
11:30 - 12:30
Tance dávných tradic
Tomáš Pich a Katka Nesvadbová
13.30 - 14:30
Workshop masáží šíje
Šárka Hrušková
15:00 - 16:00
Osho Nataraj meditace - taneční
Šárka Hrušková
16:30 - 17:30
Andská tradice
Lucie Chaya Chvojková

Klubíčko

10:00 - 11:00
Herna pro děti - tvořívé dílny
Iva ze Žandova
11:30 - 12:30
Herna pro děti - tvořívé dílny
Iva ze Žandova
13:30 - 14:30
Herna pro děti - tvořívé dílny
Iva ze Žandova
15:00 - 16:00
Písničkování s Pavlínou a vílou pro děti
Pavlína Kravcivová
16:30 - 17:30
Můžete si přijít pohrát jen tak

Knihomil

10:00 - 11:00
Prožitková muzikoterapie
aneb Hudba zdraví prospěšná
Petr Broniš
11:30 - 12:30
Vlna života
Drahomíra Jandová
13:30 - 14:30
Fashionterapie - oblékni svou duši
Monika Gabrielová
15:00 - 16:00
Laskavě k sobě - muž a žena od slova až po sex
Jindřiška Jindrová - Nadiya
16:30 - 17:30
Jedlý prales
Kamil Fišer
18:00 - 19:00
Společný kruh živého hraní a sdílení aneb VŠE párty
pro hostitele, průvodce, předplatitele, sponzory a média

Lípa bezobal kavárna

11:30 - 12:30
Demokratická škola a tvořivé dílny pro děti
beseda s tvořením
Zdeňka Váňová a spol.
13:30 - 14:30
Reci - věci - životní příběh a výroba recyklo. oblečení
reci móda
Pavlína Magdalena Pfeiferová
15:00 - 17:30
Obalová keramika
tvořivá dílna
Ewelina Suchanek

Natura 1. patro

10:00 - 11:00
Loona dance pro maminky s dcerami
Katka Nesvadbová
11:30 - 12:30
S anděly o andělech
Johanka Hlaváčková
13:30 - 14:30
Zpívání manter
Katka Nesvadbová a spol.
15:00 - 16:00
Ženský kruh
Veronika Diana Ondo

Slůně

10:00 - 11:00
Cvičení pro děti s rodiči do 1 roku
děti ne-chodící do 1 roku
Iva Kovandová, Martina Krzáková
11:30 - 12:30
Výroba náramku z minerálů
tvořivá dílna pro malé i velké
Renata Bachtíková
13:30 - 14:30
Muzikoterapie pro maminky a tatínky nejmenších
Petr Broniš
15:00 - 16:00
Šikovné ručičky 1,5 -3 roky
tvořivý kroužek pro děti
Martina Rybínová, Eva Groušlová
16:30 - 17:30
Baby masáže do 1 roka
Johana Římánková

Studio Dobrá nálada

10:00 - 11:00
Emoční inteligence
Kateřina Vidimská
11:30 - 12:30
Energy
Jitka Novotná
13:30 - 14:30
Masáže chodidel
Lucka Hippmanová
15:00 - 16:00
Léčebné kódy
Helena Baculová
16:30 - 17:30
Vibrace hlasu pro zdraví těla
Dana Jirkalová

Veřejné akvárium

10:00 - 11:00
Promítání filmů a beseda o ochraně přírody
Petr Jasanský, Hanka Hotařová
11:30 - 12:30
Promítání filmů a beseda o ochraně přírody
Petr Jasanský, Hanka Hotařová

Program je uzavřený.