sobota neděle

workshop pohybové aktivity přednáška jiné
Program konkrétního místa se zobrazí po jeho rozkliknutí.

Společný program

09:00 - 09:30 prostranství mezi Českou spořitelnou a plaveckým bazénem
Sázíme společně lípu pro Lípu

17:30 - 19:00 všechna centra
Lampiónový průvod pro malé i velké
Průvod městem ze všech center do parku.
Fireshow Adama Jandy na místě setkání.
- lampionky k dostání na poslední akci v každém z center,
bez vstupenky je možnost zakoupit lampiony v kavárně Lípa Bezobal za 50,- Kč
Kde se dnes najíst?

Dárkofka

09:00 - 13:30
Tvorba dárečků
prodejna Dárkofky

Gaia

10:00 - 11:00
Masáž jako dotek přítomnosti - masáž hlavy
Zdeňka Gallusová
11:30 - 12:30
Kundalini jóga
Zdeňka Bártová
12:00 - 17:00
Individuální práce s automatickou kresbou
v prostoru masérny
Zdeňka Gallusová
13:30 - 14:30
Meditace
Jindřiška Jindrová - Nadiya
15:00 - 16:00
Om Chanting
Zdeňka Bártová
16:30 - 17:30
Loona dance pro ženy
Katka Nesvadbová

Kafe LaKy

10:00 - 11:00
Tvořívé dílničky - trička
Kateřina Vidimská
11:30 - 12:30
Tvořívé dílničky - trička
Kateřina Vidimská
15:00 - 16:00
Indiánské a jiné čelenky
tvořivá dílna- pro děti i dospělé
do 7 let dítě s rodičem, nad 7 samostatně

Veronika Diana Ondo
16:30 - 17:30
Indiánské a jiné čelenky
tvořivá dílna- pro děti i dospělé
do 7 let dítě s rodičem, nad 7 samostatně

Veronika Diana Ondo

Kde se najíst

09:00 - 13:30
Raw Magic - vaříme pro vás
Lenka Garnerová a spol.

Klub Přítomnosti

10:00 - 11:00
Gravid-jóga
Vlasta Bičišťová
11:30 - 12:30
Duševní hygiena
aneb Dynamická meditace v dnešní době
Petr Broniš
13.30 - 14:30
Bachovy esence
Zdeňka Tichá
15:00 - 16:00
Qigong (Či-Kung)
Martin Kadlec

Klubíčko

10:00 - 11:00
Herna pro děti - tvořívé dílny
Iva ze Žandova
11:30 - 12:30
Herna pro děti - tvořívé dílny
Iva ze Žandova
13:30 - 14:30
Herna pro děti - tvořívé dílny
Iva ze Žandova
15:00 - 17:30
Obrázky voskem - Enkaustika
tvořivá dílna
Miloslava Kroužková

Knihomil

10:00 - 11:00
Workshop pouze pro muže - sexualita
Jindřiška Jindrová - Nadiya
11:30 - 12:30
Setkání mužů - o mužském kruhu
Tomáš Pich
13:30 - 14:30
Tai chi na židlích pro seniory a méné pohyblivé
Dana Jirkalová
15:00 - 16:00
Skutečně zdravá škola
zdravá strava pro děti
Radka Ondrušková
16:30 - 17:30
Živé muzicírování na bubny a jiné perkuse
Petr Broniš

Lípa bezobal kavárna

11:30 - 12:30
Výroba přírodní kosmetiky
Radka Ondrušková
13:30 - 14:30
Do šuplíku - literární múza
setkání básníků a tvůrců povídek
Pavlína Magdalena Pfeiferová
15:00 - 16:00
Herectví pro všechny
Pavlína Kravcivová

Natura 1. patro

10:00 - 11:00
Citerkování - hrajeme písně bez not od 4 let
Petr Broniš
11:30 - 12:30
Vlna života
Drahomíra Jandová
13:30 - 14:30
Setkání s vědomým dotekem
Katka Nesvadbová a Tomáš Pich
15:00 - 16:00
Osho Kundalini meditace
Šárka Hrušková
16:30 - 17:30
Meditace pro úžasnou budoucnost
Filip Bárta Janiš a Zdeňka Bártová

Slůně

10:00 - 11:00
Cvičení pro děti s rodiči od 1 roku
děti chodící nad 1 rok
Iva Kovandová, Martina Krzáková
11:30 - 12:30
Povídání o porodu s dulou
Vlasta Bičišťová
13:30 - 14:30
SatNamRasayan - uvolnění, rovnováha
Filip Bárta Janis a Zděňka Bártová
15:00 - 16:00
Šikovné ručičky 1,5 -3 roky
tvořivý kroužek pro děti
Martina Rybínová, Eva Groušlová
16:30 - 17:30
Baby masáže do 1 roku
Johana Římánková

Studio Dobrá nálada

10:00 - 11:00
Masáže v praxi
Lucka Hippmanová
11:30 - 12:30
Bytí v přítomnosti
Katka Nesvadbová
13:30 - 14:30
Léčebné kódy
Helena Baculová
15:00 - 16:00
Emoční inteligence
Kateřina Vidimská
16:30 - 17:30
Acces Bars
Jitka Novotná

Program je uzavřený.